Aktualności

Fizjoterapeuci Mateusz Przystaś i Jan Wójcik kończą współpracę z Asseco Resovią

Fizjoterapeuci Mateusz Przystaś i Jan Wójcik po wielu latach w barwach Asseco Resovii kończą współpracę z naszym Klubem.

Mateusz Przystaś dołączył do sztabu medycznego naszego zespołu w 2010 roku.

Mateusz pracując przez 14 lat jako fizjoterapeuta naszej drużyny pełnił bardzo ważną rolę w sztabie medycznym Asseco Resovii. Dokładał wszelkich starań, by dbać o zdrowie naszych zawodników. Jego umiejętności były bardzo ważne szczególnie w sezonach, w których nasz klub łączył grę w PlusLidze z występami w europejskich pucharach. Dziękuję Mateuszowi za lata wspólnej pracy oraz życzę wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów w jego karierze zawodowej – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Jan Wójcik dołączył do naszej drużyny w roli drugiego fizjoterapeuty w  2020 roku.

Janek zaczynał pracę jako wolontariusz w naszym Klubie. Dziękuję mu za jego zaangażowanie, każdy z zawodników zawsze mógł liczyć na pomoc i życzliwość Janka. Będę mocno trzymał za niego kciuki – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Panowie, dziękujemy za czas spędzony w barwach Asseco Resovii i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach.