Regulamin rezerwacji

Regulamin rezerwacji i sprzedaży karnetów w sezonie 2020/2021

 1. Organizatorem rezerwacji i sprzedaży karnetów na sezon 2020/2021 jest Asseco Resovia SA.
 2. Rezerwacji można dokonywać drogą elektroniczną poprzez system rezerwacyjny pod adresem https://bilety.assecoresovia.pl
 3. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie mecze PlusLigi oraz Pucharu Polski w  sezonie 2020/2021 rozgrywane z udziałem publiczności w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym “Podpromie” im. Jana Strzelczyka.
 4. Karnet jest na okaziciela.
 5. Nie można dokonać zwrotu karnetu.
 6. Płatność za zarezerwowany karnet można dokonać drogą elektroniczną lub bezpośrednio w punkcie wskazanym przez Organizatora.
 7. Klub Asseco Resovia gwarantuje sobie prawo do rezerwacji miejsc w przedsprzedaży z przeznaczeniem dla Sponsorów oraz gości specjalnych, a także na potrzeby wynikające ze zobowiązań wynikających z umów z CEV oraz PLS.
 8. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyny.

 

ZASADY PRZYZNAWANIA BONÓW RABATOWYCH W PRZYPADKU ROZGRYWANIA MECZÓW BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI W SEZONIE 2020/2021

 1. W przypadku zamknięcia Hali Podpromie dla kibiców w trakcie sezonu (na jeden lub więcej meczów), posiadaczom karnetów będzie przysługiwał bon rabatowy do wykorzystania w sklepie internetowym lub bon rabatowy na zakup karnetu w sezonie 2021/2022.
 2. Bon rabatowy zostanie przyznany po zakończeniu sezonu 2020/2021 – nie później niż do 30.06.2021r.
 3. Wartość bonu rabatowego będzie obliczana następująco:

WARTOŚĆ BONU RABATOWEGO = CENA KARNETU * (Liczba meczów rozegranych na Hali Podpromie bez udziału publiczności w sezonie 2020/2021 w ramach rozgrywek PlusLigi / Liczba wszystkich meczów rozegranych na Hali Podpromie w sezonie 2020/2021 w ramach rozgrywek PlusLigi)

 

Regulamin uwalniania miejsc na konkretne mecze Asseco Resovii Rzeszów w sezonie 2020/2021

 1. Każdy kibic posiadający karnet, który wie, że nie może uczestniczyć w konkretnym meczu, może uwolnić swoje miejsce na to spotkanie.
 2. Uwalnianie miejsca odbywa się w systemie rezerwacyjnym pod adresem https://bilety.assecoresovia.pl
 3. Uwolnienie miejsca możliwe jest najpóźniej do 3 dni przed planowanym spotkaniem.
 4. Za uwolnione miejsce kibic otrzymuje bon o wartości 15 złotych do jednorazowego wykorzystania w sklepie internetowym.
 5. Nie ma możliwości anulowania uwolnienia miejsca.
 6. Bon nie może być wykorzystany na pokrycie kosztów dostawy.
 7. Otrzymane bony są ważne do dnia 30.05.2021r.

 

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów w sezonie 2020/2021

 1. Organizatorem rezerwacji i sprzedaży biletów w sezonie 2020/2021 jest Asseco Resovia SA.
 2. Rezerwacji można dokonywać wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system rezerwacyjny dostępny pod adresem https://bilety.assecoresovia.pl .
 3. Terminy rezerwacji na poszczególne mecze będą ogłaszane na stronie internetowej Klubu.
 4. Przez dokonanie zakupu biletu, jego Nabywca akceptacje zapisy: Regulaminu rezerwacji i sprzedaży biletów, Regulaminu Imprezy Masowej (meczów Asseco Resovii rozgrywanych w sezonie 2020/2021na Hali przy ul. Podpromie 10), Regulaminu Obiektu (RCS-W im. J.Strzelczyka).
 5. Płatności za bilety można dokonać wyłącznie drogą elektroniczną, niezwłocznie po wykonaniu rezerwacji. Nieopłacona rezerwacja zostanie anulowana po 48 godzinach od jej złożenia.
 6. Bilety (w formie elektronicznej) przesyłane są na adres mailowy podany w systemie rezerwacyjnym, po zaksięgowaniu opłaty za wykonaną rezerwację. Nabywca zobowiązany jest do samodzielnego wydruku przesłanego dokumentu.
 7. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia epidemiczne – do odwołania zawieszona została możliwość (stacjonarnego) zakupu biletów w sklepiku klubowym mieszczącym się przy wejściu na halę. Dotyczy to również wydruku / odbioru biletów w sklepiku.
 8. Bilet sprzedawane są wyłącznie na okaziciela.
 9. Nie można dokonać zwrotu biletów.
 10. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili, bez podania przyczyny.
 11. Klub zastrzega sobie prawo do wprowadzenia limitów rezerwacji i sprzedaży biletów na jedną osobę.
 12. Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do lat 7 młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom,  osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. Osoby korzystające z biletów ulgowych przy wejściu na imprezę zobowiązane są do jednoczesnego przedstawienia wraz z biletem ulgowym dokumentu potwierdzającego prawo do przyznanej ulgi. Osoby nie posiadające takiego dokumentu nie będą wpuszczane na halę.

 

Zachęcamy grupy zorganizowane do rezerwacji biletów na mecze. Wnioski rezerwacyjne prosimy przesyłać na adres biuro@assecoresovia.pl. Wniosek powinien zawierać informację kto wnioskuje o bilety, ilość biletów i kontakt do osoby odpowiedzialnej.