Aktualności

Michał Kędzierski kończy współpracę z Asseco Resovią

Michał Kędzierski w przyszłym sezonie nie będzie zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów.

Rozgrywający ma na swoim koncie 10 sezonów w PlusLidze, w tym 3 w barwach Asseco Resovii. Michał swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w naszym klubie, grając w Młodej Lidze. W sezonie 2022/2023 razem z naszą drużyną zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski, a w sezonie 2023/2024 Puchar CEV.

Chciałbym serdecznie podziękować Michałowi za jego postawę i występy w Asseco Resovii. Michał jest naszym wychowankiem, dał się poznać jako świetny człowiek. Zawsze cała drużyna oraz pracownicy klubu mogli liczyć na jego profesjonalizm i zaangażowanie. Będę mocno trzymał kciuki za Michała, wierzę, że największe sukcesy na siatkarskich parkietach są wciąż przed nim – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Michał, dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu.