Aktualności

Giampaolo Medei odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów

Giampaolo Medei żegna się z klubem ze stolicy Podkarpacia. Włoski szkoleniowiec pełnił funkcję pierwszego trenera naszego klubu od początku sezonu 2022/2023. Pod jego wodzą nasza drużyna zakończyła sezon 2022/2023 na 3. miejscu rozgrywek PlusLigi oraz sięgnęła po Puchar CEV w sezonie 2023/2024.

Dziękujemy Giampaolo za jego pracę w naszym klubie. W trakcie dwóch lat współpracy Giampaolo dał się poznać jako świetny człowiek i bardzo dobry trener. Choć wszyscy liczyliśmy na poprawę ubiegłorocznego wyniku w PlusLidze, to z pewnością zapamiętamy historyczny triumf naszego klubu w Pucharze CEV oraz powrót w ubiegłym sezonie, po siedmiu latach przerwy, na podium PlusLigi – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Trenerze, dziękujemy! Życzymy powodzenia w dalszej karierze!