Aktualności

Bartłomiej Mordyl żegna się z klubem ze stolicy Podkarpacia

Bartłomiej Mordyl w przyszłym sezonie nie będzie zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów.

Środkowy rozegrał w barwach Asseco Resovii dwa sezony – 2022/2023 oraz 2023/2024. Przez te lata wystąpił w 28 ligowych spotkaniach, w których łącznie zdobył 78 punktów, w tym 22 blokiem i 53 atakiem. Bartek przyczynił się do sukcesów naszej drużyny, jakimi był brązowy medal Mistrzostw Polski oraz Puchar CEV.

Spokój i doświadczenie Barrego istotnie pomogło naszemu zespołowi w wielu newralgicznych momentach minionego sezonu – m.in. ćwierćfinałowym starciu w Pucharze CEV z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Ambicja, wola walki i gotowość do gry to cechy wyróżniające Bartka. Barry to nie tylko bardzo dobry siatkarz, wychowanek Asseco Resovii, ale przede wszystkim człowiek, na którego zawsze można liczyć. Będę za niego mocno trzymał kciuki – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Barry, dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach.