Aktualności

Firma Tozamet dołączyła do grona Sponsorów Asseco Resovii

Tozamet, firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń dla budownictwa i drogownictwa, dołączyła do grona Sponsorów Oficjalnych Asseco Resovii!

Jest nam miło poinformować o nawiązaniu współpracy z Tozamet, polskim producentem maszyn i urządzeń dla budownictwa oraz drogownictwa o ugruntowanej pozycji na krajowym rynku.

Produkty, które oferuje firma to głównie maszyny do stabilizacji gruntu: stabilizatory gruntu (frezarki gruntowe, recyclery), rozsiewacze spoiw oraz przeciski hydrauliczne charakteryzujące się niezawodnością i solidnością. Ponadto firma w ramach swojej działalności świadczy usługi obróbki metali na najnowszej generacji maszynach CNC. Oferuje również szereg innych usług – obejmują one m.in. stabilizację gruntu, usługi dźwigowe oraz usługi podnośnikiem koszowym. Tozamet zajmuje się także elektroenergetyką, w tym budową przyłączy kablowych, budową i przebudową sieci nN i sN oraz oświetleniem ulicznym.

Właściciel firmy Tozamet, Pan Tomasz Wajda jest także wydawcą portalu informacyjnego Twoje Miasto Przeworsk. Działalność portalu opiera się na prezentacji wydarzeń i informacji z miasta Przeworska oraz powiatu.

Umowa z firmą Tozamet została nawiązana do końca sezonu 2024/2025, a ekspozycje reklamowe pojawią się na banerach w Hali Podpromie od przyszłego sezonu.

Nasz nowy Partner gwarantuje produkcję i usługi oparte na doświadczeniu i dbałości o jakość, co pozwala na osiąganie wyjątkowych rezultatów w projektach budowlanych. My także dbamy o to, by nasz Klub osiągał założone cele, dlatego jesteśmy wdzięczni za możliwość podjęcia współpracy z firmą Tozamet.

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego nowego Partnera: https://tozamet.pl/