Aktualności

Asseco Resovia wygrywa bez straty seta z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

W hitowym starciu Asseco Resovia pokonała w domowym meczu 3:0 (32:30, 25:17, 25:16) Wicemistrzów Polski. Najlepszym zawodnikiem spotkania został środkowy rzeszowskiej drużyny – Karol Kłos.

Mecz nazywany hitem 5. Kolejki PlusLigi przyciągnął na trybuny w Hali Podpromie komplet kibiców. Drużyna z Kędzierzyna-Koźle z powodu kontuzji zameldowała się w Rzeszowie w dziesięcioosobowym składzie.
Pierwszy set dostarczył kibicom wielu emocji. Skuteczniejsi w końcówce okazali się rzeszowianie wygrywając 32:30.
Drugi set był w pełni kontrolowany przez drużynę Asseco Resovii. Końcowa seria zagrywek Jakuba Kochanowskiego doprowadziła rzeszowską drużynę do zwycięstwa (25:17).
Podobnie wyglądała trzecia partia spotkania – ,,Wilki’’ utrzymywały kilkupunktową przewagę i ostatecznie wygrały tego seta 25:16.
Po pięciu kolejkach oba zespoły mają bilans trzech zwycięstw i dwóch porażek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu (foto: Piotr Gibowicz).