Aktualności

Terminarz meczów kontrolnych Asseco Resovii

Mija drugi tydzień okresu przygotowawczego drużyny Asseco Resovii. Przed startem oficjalnych rozgrywek drużyna rozegra sześć meczów kontrolnych oraz jeden turniej.

W sobotę, 16 września Asseco Resovia w pierwszym przedsezonowym spotkaniu zagra z GKS Katowice, natomiast kolejnym sparingowym partnerem będzie Projekt Warszawa, BOGDANKA LUK Lublin oraz Enea Czarni Radom. Drużyna Asseco Resovii weźmie także udział w turnieju Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie, w którym zmierzy się z zespołem Jastrzębskiego Węgla, BOGDANKĄ LUK Lublin oraz włoskim zespołem Saturnia Aci Castello.

Terminarz meczów kontrolnych Asseco Resovii:
16 września – GKS Katowice – Asseco Resovia
19 września – Projekt Warszawa – Asseco Resovia
22 września – Asseco Resovia – BOGDANKA LUK Lublin
30 września – Asseco Resovia – Projekt Warszawa
4 października – Asseco Resovia – Enea Czarni Radom
6 października – Enea Czarni Radom – Asseco Resovia
14, 15 października – turniej Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie (Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia, BOGDANKA LUK Lublin, Saturnia Aci Castello)

Pierwsze ligowe spotkanie zaplanowano wstępnie na 21 października. Asseco Resovia, podobnie jak w zeszłym roku, zmierzy się w meczu domowym z Projektem Warszawa.

Przypominamy, że do 12 września trwa I etap sprzedaży karnetów, który przeznaczony jest dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023 na miejsce zajmowane w sezonie 2022/2023.
II etap rezerwacji rozpocznie się 19 września i przeznaczony będzie dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023, którzy chcą kupić karnet na sezon 2023/2024 w dowolnym innym dostępnym miejscu po I etapie. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy’’. II etap rezerwacji potrwa do 26 września.
III etap rezerwacji dostępny dla wszystkich kibiców potrwa od 3 do 13 października.
Informujemy, że do każdego karnetu istnieje możliwość zakupienia karnetu soviak dla dziecka do lat 3, bez wyznaczonego miejsca siedzącego (tzw. karnet na kolana), który ważny jest wyłącznie z karnetem, z którym został zakupiony.