Aktualności

Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie (kursy, typy, zakłady)

Kolejne spotkanie na szczycie przed Asseco Resovią Rzeszów. Tym razem naszej drużynie przyjdzie zmierzyć się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Aluron CMC Warta Zawiercie – powiew Ligi Mistrzów

Warta debiutuje w tym sezonie w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Pierwsze dwa spotkania rozstrzygnęli oni na swoją korzyść i mają chrapkę na awans do kolejnej rundy rozgrywek. Aktualnie notują serię 7 spotkań zwycięskich z rzędu i są w bardzo dobrej dyspozycji.

Asseco Resovia Rzeszów – sięgnąć po 10. zwycięstwo

Dawno rzeszowianie sezonu nie rozpoczęli tak dobrze. Chcieliby sięgnąć po 10. zwycięstwo w lidze w tym sezonie. W ubiegłym sezonie przegraliśmy z Wartą na własnym parkiecie, liczymy na rewanż.

Wyrównane starcie w Rzeszowie

Nasz partner – zakłady bukmacherskie Betcris ocenia, że będzie to wyrównane spotkanie, z lekkim wskazaniem na Resovię. Wygrana naszej drużyny wyceniana jest na  1,46. Dodatkowo, jeżeli zarejestrujecie dziś konto z kodem RS, możecie skorzystać z kosmicznego boostu 50,0 na wygraną Rzeszowian!

Gdzie oglądać mecz Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie ?

Spotkanie Asseco Resovii Rzeszow z Aluronem CMC Wartą Zawiercie odbędzie się we wtorek, 22 listopada o godzinie 21:00. Bezpośrednią transmisję z tego meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Autor: Betcris