Aktualności

Marcelo Méndez odchodzi z Asseco Resovii

Marcelo Méndez odchodzi z Asseco Resovii. Argentyński szkoleniowiec objął zespół w grudniu 2021. Pod jego wodzą nasza drużyna zakończyła sezon PlusLigi na 5. miejscu.

Trener Méndez wraca do Argentyny, gdzie od 2018 roku prowadzi drużynę narodową tego kraju. W najbliższych tygodniach skupi się nad przygotowaniem Albicelestes do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Trener Méndez objął naszą drużynę w niezwykle trudnym momencie. Mimo, że nie udało nam się awansować do półfinałów PlusLigi, to gra naszego zespołu pod wodzą Marcelo była znacznie lepsza niż w początkowej fazie sezonu. Marcelo Méndez to świetny trener oraz bardzo dobry człowiek. Jestem mu wdzięczny i dziękuję za jego pracę, zaangażowanie i pomoc naszemu Klubowi – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Trenerze, dziękujemy! Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

¡Gracias, entrenador!