Aktualności

BETCRIS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów!

Do grona sponsorów Asseco Resovii Rzeszów dołączył Betcris – legalny bukmacher, debiutujący na polskim rynku zakładów online.

Jeszcze w tym sezonie logo nowego sponsora zagości na Podpromiu, m.in. na bandach otaczających boisko w trakcie meczów domowych Asseco Resovii oraz na parkiecie, a w sezonie 2022/2023 pojawi się także na koszulkach meczowych zawodników. Materiały reklamowe i promocyjne bukmachera będą publikowane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher ma również w planach specjalne akcje i promocje skierowane do kibiców naszego klubu.

Betcris to międzynarodowy lider zakładów bukmacherskich istniejący od 1985 roku, wywodzący się z krajów Ameryki Łacińskiej. Firma działa obecnie na kilkunastu rynkach na całym świecie. Marka uważna jest za jednego z pionierów zakładów sportowych online. Na polskim rynku Betcris, jako legalny bukmacher, zadebiutował w sierpniu 2021 roku na podstawie odpowiedniego zezwolenia Ministerstwa Finansów.

–  Miło mi ogłosić nawiązanie współpracy z Betcris, cieszymy się, że rodzina sponsorów Asseco Resovii powiększyła się. Dziękujemy za okazane zaufanie, Jesteśmy także dumni, że nasz klub jest postrzegany jako jedna z największych marek sportowych w kraju, a oferta promocji marki z wykorzystaniem naszych kanałów jest dla naszych partnerów atrakcyjna. W ramach naszej umowy Klub będzie realizował szereg działań nakierowanych na wsparcie sprzedaży oraz budowanie pozytywnego wizerunku Sponsora.  Wierzymy, że nawiązana współpraca przyniesie korzyści zarówno Betcris jak i naszemu Klubowi – Prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg.

Niezwykle cieszymy się, że jako Betcris dołączamy do grona społeczności Asseco Resovii. Konsekwentnie realizujemy globalną strategię nawiązywania kluczowych współprac sponsoringowych a dziś mamy ogromną przyjemność poszerzyć grono naszych partnerów o jeden z najbardziej utytułowanych siatkarskich klubów w Polsce, czyli Asseco Resovię. To dla nas niezwykle ważny moment i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy sięgać po najwyższe cele. – Członek Zarządu Betcris Polska Jacek Jakubowski.

Nawiązanie współpracy z Asseco Resovią, czyli topowym, niezwykle utytułowanym klubem siatkarskim to dla nas duży krok biznesowy. Wszyscy wiemy jak dużą popularnością cieszy się siatkówka w Polsce zarówno w wymiarze reprezentacyjnym, jak i klubowym i dołączenie do społeczności kibiców tej dyscypliny, szczególnie kibiców Asseco Resovii, którzy słyną ze swojego niesamowitego dopingu stanowi dla nas zaszczyt i punkt wyjścia do realizacji wyznaczonych celów. Jako Betcris zakładamy aktywne zaangażowanie się w prowadzone współprace sponsoringowe, zatem już w tym momencie zapowiadamy dedykowane promocje i akcje skierowane do kibiców Klubu. W nawiązaniu do hasła naszej marki – Twoje Miejsce do Gry – liczymy, że grając z Asseco Resovią po jednej stronie siatki uda nam się wspólnie dużo osiągnąć. – Dyrektor Marketingu Betcris Polska Łukasz Kieza.

Swoją pozycję oraz zaufanie graczy i kibiców na całym świecie Betcris zdobył m.in. dzięki prestiżowym współpracom w świecie sportu. W swoim portfolio marka może się pochwalić sponsoringiem piłkarskich reprezentacji Meksyku i Ekwadoru, a także tytułem sponsora Copa America, MLB, NFL i SuperBowl.

Do swojego zespołu, tworzonego przede wszystkim przez ludzi z pasją do sportu, zebrano międzynarodowych i doświadczonych ekspertów z branży zakładów bukmacherskich. W swoich działaniach wykorzystuje najlepsze praktyki nabyte na przestrzeni lat, każdego dnia dążąc do tego by Betcris, zgodnie z firmowym hasłem, był Twoim miejscem do gry.

Więcej informacji korporacyjnych dostępnych jest na blogu: https://betcrisnews.pl/ oraz https://www.betcrisnews.com/

Foto: Piotr Gibowicz, Asseco Resovia