Aktualności

Plan sparingów Asseco Resovii Rzeszów

Do pierwszego meczu nowego sezonu PlusLigi pozostało 32 dni. W tym czasie nasza drużyna rozegra kilka meczów kontrolnych. Pierwszy, z Cerrad Enea Czarnymi Radom już w najbliższy czwartek, w Hali Podpromie w Rzeszowie – mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

W kolejnych sparingach zmierzymy się z beniaminkiem PlusLigi, Luk Politechniką Lublin (8.08 w Lublinie, 18.08 w Rzeszowie) oraz z Aluron CMC Wartą Zawiercie (14 września w Rzeszowie).
W składzie Asseco Resovii zobaczymy Rafała Buszka, Jakuba Buckiego, Bartłomieja Krulickiego, Macieja Muzaja, Michała Poterę, Nicolasa Szerszenia i Pawła Woickiego. Z uwagi na odbywające się w tym czasie Mistrzostwa Europy, skład uzupełnią juniorzy AKS-u Rzeszów.

Asseco Resovię w pełnym składzie będziemy mogli zobaczyć w towarzyskim turnieju organizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim (24-26 września). Poza naszą drużyną wystąpią tam Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn oraz niemiecki SWD Powervolleys Düren.

W ostatnim meczu kontrolnym zmierzymy się 29 września na Podpromiu z ukraińskim Barkom-Każany Lwów.

Plan meczów sparingowych:
2 września, Cerrad Enea Czarni Radom, Hala Podpromie w Rzeszowie
8 września, Luk Politechnika Lublin, Lublin
14 września, Aluron CMC Warta Zawiercie, Hala Podpromie w Rzeszowie
18 września, Luk Politechnika Lublin, Hala Podpromie w Rzeszowie
24-26 września, Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim, Indykpol AZS Olsztn, Trefl Gdańsk, SWD Powervolleys Düren
29 września, Barkom-Każany Lwów, Hala Podpromie w Rzeszowie