Aktualności

Andrzej Zahorski odchodzi z Asseco Resovii

Z Asseco Resovii Rzeszów odchodzi trener przygotowania fizycznego, Andrzej Zahorski.

 Andrzej Zahorski pracował w naszym klubie w okresie największych sukcesów drużyny tj. w latach 2011-2015, w których Asseco Resovia trzykrotnie zdobywała tytuł mistrza Polski. Po sukcesach odniesionych w Rzeszowie Andrzej kontynuował swoją karierę w Biełgorodzie oraz GKS-ie Katowice, by ponownie wrócić do pracy w naszym klubie przed sezonem 2019/2020.

Andrzej był jednym z architektów największych sukcesów Asseco Resovii. Dziękujemy mu za jego pracę, zaangażowanie i pełen profesjonalizm.

Życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach. – powiedział prezes Asseco Resovii, Piotr Maciąg

 Andrzej, bardzo dziękujemy za wszystkie lata spędzone w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej!