Aktualności

Alberto Giuliani przedłużył kontrakt

Klub Asseco Resovia S.A. informuje o przedłużeniu na dwa kolejne sezony kontraktu z trenerem Alberto Giulianim. Kontrakt z klubem przedłużył również asystent trenera – Alfredo Martilotti.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pracy trenera Giulianiego i jego sztabu. Cieszę się, że trener zgodził się przedłużyć umowę z naszym klubem na dwa kolejne sezony. Dla Asseco Resovii przedłużenie kontraktu z Alberto jest bardzo ważnym krokiem na drodze którą obraliśmy. To efekt ogromnego szacunku i zaufania do trenera i jego sztabu. Kontynuując współpracę z Alberto uda nam się zachować ciągłość i stabilizację, której tak bardzo brakowało w ostatnich latach w naszym klubie – powiedział  Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Postanowiłem przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią, gdyż od pierwszego dnia mojego pobytu w Rzeszowie otrzymałem potwierdzenie tego, co sobie wyobrażałem. Organizacja na wysokim poziomie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, ambitny właściciel i wszystko pod okiem naszego prezesa, z którym zbudowaliśmy bardzo dobrą relację. Krótko mówiąc, obaj polubiliśmy się do tego stopnia, że ​​po niespełna trzech miesiącach mojego pobytu w Asseco Resovii poproszono mnie o pozostanie w klubie w celu opracowania programu, który pozwoli nam odgrywać wiodącą rolę w Pluslidze. Ze swojej strony obiecuję właścicielowi, prezesowi, moim zawodnikom, mojemu sztabowi, ale przede wszystkim sercu tego klubu: jego wspaniałym kibicom, że wykorzystam 100% moich możliwości, aby uzyskać takie wyniki na jakie zasługuje nasz klub. Zdaję sobie sprawę z trudności, jakie nas czekają, również wynikających z okresu pandemii, przez który przechodzi cały świat, ale z Waszą pomocą i Waszym wsparciem wszystko może być trochę prostsze – powiedział Alberto Giuliani, trener Asseco Resovii.