Bez kategorii

STS wyróżniony na prestiżowej gali!

Nasz sponsor, firma STS zgarnęła aż trzy wyróżnienie podczas prestiżowej gali branżowej Legalnych. Nagrody wręczone zostały w warszawskim hotelu InterContinental.

Największy bukmacher w Polsce wspiera Asseco Resovię Rzeszów od 2017 roku i kibicuje drużynie zarówno w ligowych rozgrywkach krajowych, jak i w międzynarodowych turniejach.

Podczas gali Legalnych Bukmacherów nagrody przyznano w aż 11 kategoriach. STS był nominowany w aż siedmiu! Jednak na samych nominacjach się nie skończyło. Pierwsza kategoria, w której sponsor Asseco Resovii triumfował, to Najlepsze Zakłady Live, czyli jeden z najważniejszych elementów oferty każdego bukmachera. Kolejna nagroda przypadła za Innowację Roku, czyli wprowadzenie zakładów na gry karciane. STS nie miał też sobie równych pod względem marketingu. Ponadto, firma była nominowana w takich kategoriach jak: Najlepszy Bukmacher 2019, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Customer Service oraz Najlepsza Kampania Społeczna.

STS wspiera nie tylko Asseco Resovię, ale również reprezentację Polski w piłce nożnej, Polską Ligę Siatkówki, drużyny piłkarskie, koszykarskie i esportowe. Co ważne bukmacher prowadzi również własną fundację Sport Twoją Szansą, która od lat zajmuje się pomocą zawodnikom, klubom sportowym i inicjatywom społecznym.