Bez kategorii

“Dziękuję Ci tato…” od PreFactum

Pamiętacie kreskówkę „Dziękuję Ci tato, że jestem Resoviakiem”? O wykonanie go zadbała firma PreFactum – Narysujemy Twoje myśli.

Pamiętacie film „Dziękuję Ci tato, że jestem Resoviakiem”? Na oficjalnej prezentacji zespołu Asseco Resovia w październiku 2019 poruszył emocje kibiców nostalgiczną treścią i sugestywnymi rysunkami, tworzącymi się na oczach widzów. Miło nam przedstawić twórców tej animacji, naszego partnera: firmę Prefactum – Narysujemy Twoje myśli.

Rysownicy, storytellerzy, graficy komputerowi – rysują, animują, zaskakują treścią i formą przekazu. Na co dzień wspierają swoich klientów biznesowych w realizacji szkoleń, a także projektów poprawiających komunikację oraz zapewniających jednolite rozumienie firmowych strategii, wizji, procesów itp. Jak sami mówią, specjalizują się w tłumaczeniu rzeczy trudnych lub złożonych w prosty i atrakcyjny sposób. Równie dobrze sprawdzają się w przedstawianiu historii przedsiębiorstw i ich wartości.

W swojej pracy wykorzystują różne techniki wizualizacji. Jedną z nich są rysowane filmy animowane – tzw. whiteboard animation. Jak one wyglądają i jak zapadają w pamięci widza, mogliście przekonać się na przykładzie autorskiej animacji wykonanej specjalnie dla Asseco Resovia.

Ponad 18 tysięcy wyświetleń na FB, pozytywne reakcje i komentarze kibiców na temat filmu „Dziękuję Ci tato…”, dobrze pokazują, jak zespół firmy Prefactum rysuje myśli i oddaje emocje. Sprawdźcie ich na: www.prefactum.pl