Bez kategorii

Marcin Możdżonek nie zagra już w Asseco Resovii Rzeszów

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Możdżonek nie będzie już występował w naszym klubie. Wobec przedłużającej się kontuzji siatkarza, klub i zawodnik postanowili rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron.

– Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Ale fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu – mówi Marcin Możdżonek. – Dziękuję kibicom, wszystkim osobom w klubie za czas spędzony tutaj – dodaje.

Marcin Możdżonek w PlusLidze rozegrał 16 sezonów, wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów, z czego aż 735 po blokach. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Asseco Resovii Rzeszów.

Na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski, Puchary Polski, a także sukcesy z reprezentacją Polski. Zdobył mistrzostwo świata seniorów i juniorów, mistrzostwo Europy, a także wygrywał Ligę Światową.

Dziękujemy Marcinowi za grę w barwach Asseco Resovii i życzymy powodzenia!

Wraz z kibicami w hali Podpromie będziemy chcieli pożegnać naszego byłego kapitana przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, 26 lutego.

Marcin Możdżonek na koniec swojej gry w Rzeszowie udzielił jeszcze wywiadu Asseco Resovii TV. Zapraszamy do wysłuchania.