Bez kategorii

Bilety na grudniowe mecze za 10 zł

Rusza rezerwacja i sprzedaż biletów na dwa ostatnie tegoroczne mecze siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów w hali Podpromie. Bilety na oba mecze będą dostępne w cenie 10 zł.

Siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów w grudniu czekają jeszcze dwa mecze we własnej hali. 15 grudnia rzeszowianie podejmą Aluron Virtu CMC Zawiercie (godz. 14.45), a 20 grudnia Cerrad Enea Czarnych Radom (godz. 17.30). W najbliższych dniach rozpocznie się sprzedaż biletów na oba pojedynki.

We wtorek, 10 grudnia o godz. 18 rozpocznie się internetowa rezerwacja i sprzedaż biletów na starcie z zespołem z Zawiercia. Rezerwacja zakończy się 14 grudnia o godz. 18.

Z kolei w poniedziałek, 16 grudnia o godz. 18. Rozpocznie się rezerwacja i sprzedaż biletów na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Rezerwacja potrwa do czwartku, 19 grudnia do godz. 18.

Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się przez stronę bilety.assecoresovia.pl. Zarezerwowane wejściówki będą do odebrania na Wyspie Asseco Resovii w wyżej wymienionych terminach. W dniu meczu w kasie hali Podpromie nie ma możliwości odebrania biletów z rezerwacji internetowej!

Opłacone bilety kibic może również wydrukować sobie sam.

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie hali Podpromie, na 3 godziny przed spotkaniem.

Przypominamy też, że cena biletów dla dzieci do lat 7 to zaledwie 1 zł!