Bez kategorii

Z Indykpolem AZS Olsztyn o pierwsze zwycięstwo

W 3. kolejce rozgrywek w PlusLidze Asseco Resovia podejmie w hali Podpromie Indykpol AZS Olsztyn. Dla rzeszowian będzie to kolejna okazja na pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Do tej pory Asseco Resovia rozegrała dwa spotkania. Niestety oba przegrała. Na inaugurację uległa GKS-owi w Katowicach, a kilka dni później przed własną publicznością przegrała nieoczekiwanie z beniaminkiem, Ślepskiem Malow Suwałki.

Po drugim spotkaniu nastroje nie były najlepsze, ale cały zespół zapowiada walkę o wygraną i poprawę humorów kibiców, choć teoretycznie olsztynianie to zdecydowanie trudniejszy rywal od zespołu z Suwałk. – Olsztynianie tylko w teorii są trudniejszym rywalem. Na pewno jednak bardziej wymagający. Wiele zależy od tego, jak my będziemy grali i jak będziemy reagowali na to, co będzie działo się na boisku – mówi Piotr Gruszka, trener Asseco Resovii.

Indykpol AZS Olsztyn po wygranej na inaugurację z Cerrad Czarnymi Radom 3:2, w kolejnym spotkaniu musiał uznać wyższość Aluron Virtu CMC Zawiercie. Olsztynianie prosto z Zawiercia udali się do Rzeszowa, gdzie trenowali przez ostatnie dni.

Początek spotkania w sobotę o godz. 14.45.