Bez kategorii

Rezerwacja biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem

W sobotę, 30 listopada o godz. 18 rozpocznie się rezerwacja biletów na mecz 9. kolejki PlusLigi. Przez pierwsze 24 godzin rezerwacji bilety będą dostępne w promocyjnej cenie!

Mecz z Jastrzębskim Węglem rozegramy w Rzeszowie w piątek 6 grudnia o godz. 20.30. Będzie to kolejny mecz z jednym z faworytów ligi, brązowym medalistą poprzedniego sezonu. Emocje zapowiadają się nie mniejsze niż te, które oglądaliśmy w starciu z Grupą Azoty Zaksą Kędzierzyn-Koźle.

I właśnie za wsparcie, które otrzymaliśmy od kibiców w trakcie tego meczu, postanowiliśmy obniżyć ceny biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem. Przez pierwsze 24 godziny rezerwacji za bilet normalny trzeba zapłacić 25 zł, za ulgowy 15 zł.

Rezerwacja rozpocznie się 30 listopada o godz. 18. Od niedzieli, 1 grudnia od godz. 18 nadal można będzie rezerwować bilet, ale już w cenie 35 zł normalny i 25 zł ulgowy. Rezerwacja zakończy się 5 grudnia o godz. 18.

Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się przez stronę bilety.assecoresovia.pl. Zarezerwowane wejściówki będą do odebrania na Wyspie Asseco Resovii do 5 grudnia do godz. 18. W dniu meczu w kasie hali Podpromie nie ma możliwości odebrania biletów z rezerwacji internetowej!

Opłacone bilety kibic może również wydrukować sobie sam.

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie hali Podpromie (o ile nie zostaną wyprzedane wcześniej), na 3 godziny przed spotkaniem.

Przypominamy też, że cena biletów dla dzieci do lat 7 to zaledwie 1 zł!