Bez kategorii

Pro-Familia nowym Partnerem Medycznym Asseco Resovii Rzeszów

Ortopedzi, fizjoterapeuci, trenerzy przygotowania motorycznego – specjaliści ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA zapewnią kompleksową opiekę medyczną siatkarzom Asseco Resovia Rzeszów.

– To dla nas zaszczyt, że staliśmy się częścią tak utytułowanego zespołu jak Asseco Resovia Zapewnienie profesjonalnej opieki całej drużynie to duże wyzwanie merytoryczne. Ale mamy bardzo duże doświadczenie w pracy ze sportowcami różnych dyscyplin i doskonały zespół specjalistów, który stanie na wysokości zadania – zapewnia Radosław Skiba, dyrektor Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA.

Centrum Medycyny Sportowej PRO-FAMILIA zapewnia zarówno zawodowym sportowcom jak i amatorom kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki, leczenia ortopedycznego, rehabilitacji i przygotowania motorycznego. Z opieki medycznej Centrum korzystają m.in. siatkarki KS Developres, koszykarze PTG Sokół Łańcut, bokser Łukasz Różański czy mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda.

– Jesteśmy pewni, że trafiliśmy w ręce najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, którzy będą nas zabezpieczać od strony leczenia, rehabilitacji i nie tylko. Wiem, że są to osoby, które wykonują swój zawód z pasją, ludzie profesjonalni tak jak nasz zespół – stwierdził prezes Asseco Resovii Rzeszów Krzysztof Ignaczak i dodał: – Witamy naszego kolejnego partnera, bo wszyscy jesteśmy Resovią.
– Cieszymy się z podjętej współpracy. Mamy jednak nadzieję, że dla drużyny będzie to bardzo udany sezon i zawodnicy nie będą gościć w naszym szpitalu zbyt często. Za to trzymamy mocno kciuki. Jeżeli jednak dojdzie do kontuzji – będziemy gotowi aby pomóc zawodnikom szybko wrócić do pełnej sprawności i gry na boisku – mówi lek. Łukasz Białek, kierownik Centrum Medycyny Sportowej PRO-FAMILIA, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.