Bez kategorii

Rusza sprzedaż biletów na pierwsze mecze sezonu

Informujemy o terminach rozpoczęcia sprzedaży biletów na pierwsze trzy mecze nowego sezonu PlusLigi, które rozegrane zostaną w hali Podpromie.

Asseco Resovia rozpocznie sezon wyjazdowym meczem z GKS-em w Katowicach. Kolejne trzy spotkania rozegra jednak we własnej hali.

Już 30 października o godz. 17.30 Asseco Resovia zmierzy się z MKS-em Ślepskiem Malow Suwałki. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 24 października o godz. 10 i potrwa do 29 października do godz. 18. Do tego momentu należy odebrać swoje rezerwacje!

Kolejny mecz w Rzeszowie Asseco Resovia rozegra z Indykpolem AZS-em Olsztyn 2 listopada o godz. 14.45. Rezerwacja i sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 26 października o godz. 18 i potrwa do 31 października do godz. 18. Do tego momentu należy odebrać swoje rezerwacje!

Natomiast 6 listopada o godz. 20.30 Asseco Resovia zmierzy się u siebie z BKS Visłą Bydgoszcz. Sprzedaż i rezerwacja biletów rozpocznie się 31 października o godz. 18 i potrwa do 5 listopada do godz. 18. Do tego momentu należy odebrać swoje rezerwacje!

Bilety należy odebrać na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. Kibic może również sam wydrukować sobie bilet.

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie hali Podpromie (o ile nie zostaną wyprzedane wcześniej), na 3 godziny przed spotkaniem. W dniu meczu nie można odbierać biletów na kolejne spotkania!

Ceny biletów na mecze to odpowiednio 35 zł normalny i 25 zł ulgowy (dzieci i młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści). Przypominamy też, że cena biletów dla dzieci do lat 7 to zaledwie 1 zł!

Sprzedaż biletów odbywa się na stronie bilety.assecoresovia.pl