Bez kategorii

Zielona-energia.com nowym sponsorem Asseco Resovii Rzeszów

Firma zielona-energia.com została Oficjalnym Sponsorem Asseco Resovii Rzeszów. Umowę podpisano we wtorek w siedzibie klubu, podczas konferencji prasowej.

– Dla nas każde takie wydarzenie ma ogromne znaczenie, bo zapraszamy do naszego grona nowego partnera, firmę zielona-energia.com, czyli firmę ekologiczną. Ekologia jest ważnym elementem dla nas jako ludzi, dlatego cieszymy się z tego, że teraz gramy razem – mówił prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Zielona-energia.com to ogólnopolski dostawca systemów fotowoltaicznych, który od 2013 roku z powodzeniem realizuje projekty na terenie całego kraju. Firma dysponuje szeroką siecią sprzedawców i certyfikowanych monterów, którzy pracują na terenie całej Polski. – Jesteśmy liderem rynkowym w sektorze przedsiębiorstw, które dzięki współpracy z nami osiągają wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne – mówi Łukasz Fonfara, współwłaściciel firmy i dodaje: – Dzięki wybudowaniu własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorcy oraz gospodarstwa domowe mogą zminimalizować swoje rachunki za energię elektryczną.

Zielona-energia.com współpracuje z najlepszymi markami z branży, są partnerem firmy Hanwha QCells. Użycie komponentów najwyższej klasy w połączeniu z profesjonalnym wykonawstwem gwarantuje żywotność instalacji przez długie lata.

– Także cieszymy się z nawiązania tej współpracy. Oprócz tego, że staramy się być widoczni w sporcie, to jeszcze przynosimy szczęście drużynom. Współpracujemy też z Włókniarzem Częstochowa, który w poprzednim roku był czwarty, a teraz wiele wskazuje na to, że będzie to trzecie miejsce. Mamy więc nadzieję, że przyłożymy też drobną cegiełkę do sukcesu sportowego Asseco Resovii – kontynuował Łukasz Fonfara. Dlaczego współpraca z Asseco Resovią? – Bo to klub zarządzany profesjonalnie i z pasją, a my właśnie tak staramy się prowadzić swój biznes – dodał.

– Chcemy wspierać sport, który na trybunach jest kulturalny, rodzinny, dlatego nasza obecność przy siatkówce i żużlu. Atmosfera na trybunach pokazuje, że warto takie działania promować – stwierdził z kolei drugi ze współwłaścicieli Michał Klimczyk.
Umowa została podpisana na rok. – Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na koniec sezonu usiedli do rozmów o przedłużeniu współpracy – zapowiedział już dziś Michał Klimczyk.

Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-erergią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nasz nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło: RESOVIA
– dla przedsiębiorców z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40kW do 50kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
– dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem
Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com.