Bez kategorii

Rusza drugi etap sprzedaży karnetów na sezon 2019/2020

W piątek, 27 września o godz. 10 rozpocznie się II etap sprzedaży karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020. Do sprzedaży trafi około tysiąca całosezonowych wejściówek.

UWAGA! Ze względu na problemy techniczne, rezerwacja rozpocznie się w sobotę, 28 września o godz. 18. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

W pierwszym etapie sprzedaży karnetów ponad 2 tysiące kibiców skorzystało z prawa do zarezerwowania i wykupienia swoich miejsc, które zajmowali w poprzednim sezonie. W II etapie dostępnych będzie więc ok. tysiąca karnetów w miejscach, które nie zostały wykupione w pierwszym etapie.

Karnet na sezon 2019/2020 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Przypominamy, że w nadchodzącym sezonie PlusLiga wraca do systemu rozgrywek play-off w systemie 1-8, więc sportowych emocji będzie zdecydowanie więcej.

Posiadacze karnetów będą mieli także specjalne rabaty na zakupy biletów na rozgrywki PlusLigi i Pucharu Polski, a także na zakup gadżetów na Wyspie Asseco Resovii.

W tym roku karnet jest pierwszym z nowej, wyjątkowej serii. Widnieje na nim herb klubu. W kolejnych latach pojawiać się na nim będą najwybitniejsi siatkarze Resovii, których w specjalnym głosowaniu wyłonią kibice.

Ale to nie koniec nowości. Każdy kibic, który zakupi nowy karnet otrzyma także specjalny list, który do fanów skierował prezes klubu, Krzysztof Ignaczak.

Wyjątkowy karnet, dla wyjątkowych kibiców, musi być wyjątkowo opakowany, dlatego też w tym roku fani Asseco Resovii otrzymają go zapakowanego w specjalne, dedykowane pudełko, w którym oprócz całosezonowej wejściówki i wspomnianego listu znajdą też gadżet klubowy, a także vouchery od sponsorów klubu, które pozwolą na skorzystanie ze zniżek specjalnie przygotowanych na start sezonu 2019/2020.

Ceny karnetów na sezon 2019/2020 nie zmienią się.
Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 550 PLN
Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 500 PLN
Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2, G3, I3, J3, L3 – 450 PLN
Sektor F1 – 250 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”)

 

Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej oraz dla grup zorganizowanych.
Przypominamy też o konieczności ponownej rejestracji na naszej stronie i utworzenie nowego konta. Nasza strona działa na nowym, lepszym serwerze, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami dla kibiców.

Nowa baza kont pozwoli na aktualizację Waszych danych i zabezpieczenie ich zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także odświeży i uporządkuje bazę danych kibiców, którą gromadziliśmy od kilku lat.

Nowy system rezerwacji pozwoli też na większą współpracę na linii kibic – klub. Jedną z funkcjonalności, która zostanie uruchomiona w tym sezonie, będzie możliwość zwolnienia swojego miejsca karnetowego na konkretny mecz.

Jeżeli wiecie, że w danym dniu nie będziecie się mogli pojawić na spotkaniu w hali Podpromie, dostaniecie szansę zwolnienia tego miejsca, a w zamian za to będziecie otrzymywać punkty, które na koniec sezonu będą mogły być zamienione na zniżkę na karnet w sezonie 2020/2021 lub zniżkę na zakupy na Wyspie Asseco Resovii. Szczegóły i zasady tego systemu przekażemy Wam w późniejszym terminie.

Jednocześnie będziemy chcieli wprowadzić dodatkową korzyść dla kibiców, którzy wykażą się największą frekwencją na meczach Asseco Resovii w nadchodzącym sezonie.