Bez kategorii

Ostatnie dni promocyjnej sprzedaży karnetów!

Jeszcze tylko przez dwa dni można dokonywać rezerwacji i kupna karnetu na sezon 2019/2020 w promocyjnej cenie. I etap sprzedaży potrwa jeszcze ponad tydzień.

Tylko do soboty, 14 września, do godz. 18 można skorzystać ze zniżki na zakup karnetów na sezon 2019/2020 w wysokości 50 zł. Do tego momentu trzeba zarezerwować i opłacić miejsce, które kibic zajmował w poprzednim sezonie.

Od niedzieli posiadacze karnetu z poprzedniego sezonu nadal będą mogli wykupić swoje miejsca, ale już bez zniżki. Pierwszy etap rezerwacji zakończy się w sobotę, 21 września o godz. 18.

Otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 rozpocznie się 27 września o godz. 10. W tym etapie uwolnione do sprzedaży zostaną miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione w I etapie.

Karnet na sezon 2019/2020 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Posiadacze karnetów będą mieli także specjalne rabaty na zakupy biletów na rozgrywki PlusLigi i Pucharu Polski, a także na zakup gadżetów na Wyspie Asseco Resovii.

Przypominamy też o konieczności ponownej rejestracji na naszej stronie i utworzenie nowego konta. Od lipca nasza strona działa na nowym, lepszym serwerze, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami dla kibiców.

Nowa baza kont pozwoli na aktualizację Waszych danych i zabezpieczenie ich zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także odświeży i uporządkuje bazę danych kibiców, którą gromadziliśmy od kilku lat.