Bez kategorii

Wyjątkowy karnet dla wyjątkowych kibiców

Dziś ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020. Wraz z nim ruszyła także wyjątkowa akcja skierowana do fanów naszego klubu.

W tym roku karnet jest pierwszym z nowej, wyjątkowej serii. Widnieje na nim herb klubu. W kolejnych latach pojawiać się na nim będą najwybitniejsi siatkarze Resovii, których w specjalnym głosowaniu wybiorą kibice.

Ale to nie koniec nowości. Każdy kibic, który zakupi nowy karnet otrzyma także specjalny list, który do fanów skierował prezes klubu, Krzysztof Ignaczak.

Wyjątkowy karnet, dla wyjątkowych kibiców, musi być wyjątkowo opakowany, dlatego też w tym roku fani Asseco Resovii otrzymają go zapakowanego w specjalne, dedykowane pudełko, w którym oprócz całosezonowej wejściówki i wspomnianego listu znajdą też gadżet klubowy, a także vouchery od sponsorów klubu, które pozwolą na skorzystanie ze zniżek specjalnie przygotowanych na start sezonu 2019/2020.

Sprzedaż karnetów rozpoczęła się 30 sierpnia. Wtedy ruszył pierwszy etap, w którym uprawnieni do wykupu swoich miejsc są kibice, którzy posiadali karnet w sezonie 2018/2019. Etap ten potrwa do 21 września, a do 14 września każdy z fanów może skorzystać z 50 zł zniżki na zakup karnetu.

27 września rozpocznie się otwarta sprzedaż, do której trafią wszystkie niezarezerwowane w I etapie miejsca.

Więcej informacji o sprzedaży karnetów można znaleźć tutaj.