Bez kategorii

Zmiany w systemie rezerwacji karnetów i biletów

Nowy serwer, nowy system rezerwacji karnetów i biletów, a także nowe funkcjonalności, to zmiany, które nastąpiły na naszej stronie.

Od kilku dni nasza strona internetowa działa na nowym, lepszym serwerze. W związku z tym zmianie ulegnie też system rezerwacji karnetów i biletów, który będzie zbliżony do poprzedniego, ale wzbogacony zostanie o nowe funkcjonalności.

W związku z tym, każdy kibic proszony jest o ponowną rejestrację na naszej stronie i utworzenie nowego konta. Pozwoli to na aktualizację Waszych danych i zabezpieczenie ich zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także odświeży i uporządkuje bazę danych kibiców, którą gromadziliśmy od kilku lat.

Nowy system rezerwacji pozwoli też na większą współpracę na linii kibic – klub. Jedną z funkcjonalności, która zostanie uruchomiona w tym sezonie, będzie możliwość zwolnienia swojego miejsca karnetowego na konkretny mecz.

Jeżeli wiecie, że w danym dniu nie będziecie się mogli pojawić na spotkaniu w hali Podpromie, dostaniecie szansę zwolnienia tego miejsca, a w zamian za to będziecie otrzymywać punkty, które na koniec sezonu będą mogły być zamienione na zniżkę na karnet w sezonie 2020/2021 lub zniżkę na zakupy na Wyspie Asseco Resovii. Szczegóły i zasady tego systemu przekażemy Wam w późniejszym terminie.

Rezerwacja karnetów na sezon 2019/2020 rozpocznie się na przełomie sierpnia i września i będzie przebiegać na podobnych zasadach jak w poprzednich sezonach. W I etapie, rezerwacji i zakupu karnetów będą mogli dokonać posiadacze karnetów z sezonu 2018/2019. W pierwszych dwóch tygodniach I etapu kibice dodatkowo otrzymają specjalną zniżkę w wysokości 50 zł.

W II etapie, w którym karnety mogą nabywać wszyscy kibice, uwolnione do sprzedaży zostaną miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione w I etapie.

Karnet na sezon 2019/2020 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Przypominamy, że w nadchodzącym sezonie PlusLiga wraca do systemu rozgrywek play-off w systemie 1-8, więc sportowych emocji będzie zdecydowanie więcej.

Posiadacze karnetów będą mieli także specjalne rabaty na zakupy biletów na rozgrywki PlusLigi i Pucharu Polski, a także na zakup gadżetów na Wyspie Asseco Resovii.

W tym roku przygotowaliśmy także niespodziankę dla każdego kibica, który zakupi karnet na sezon 2019/2020. Szczegóły w sierpniu.

Ceny karnetów na sezon 2019/2020 nie zmienią się.
Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 500 PLN / 550 PLN
Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 450 PLN / 500 PLN
Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2, G3, I3, J3, L3 – 400 PLN / 450 PLN
Sektor F1 – 200 PLN / 250 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”)

Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej oraz dla grup zorganizowanych.