Bez kategorii

Spotkanie wielkanocne w Galerii Rzeszów

W czwartkowe południe zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów spotkali się z najmłodszymi kibicami naszej drużyny. Spotkanie odbyło się w Galerii Rzeszów.

W spotkaniu wielkanocnym udział wzięli kapitan naszej drużyny, Marcin Możdżonek, a także David Smith, Łukasz Kozub, Łukasz Perłowski, Mateusz Mika, Mateusz Masłowski i Jakub Jarosz. Na początku nasi zawodnicy zmierzyli się z ciekawymi pytaniami od publiczności. Kibice, którzy przybyli na spotkanie w barwach klubowych otrzymali również pamiątkowe gadżety z autografami drużyny. Następnie nasi najmłodsi kibice zostali podzieleni na siedem grup, sześć z nich zostało oddelegowanych do malowania zajączków, siódma z kolei miała za zadanie ozdobić jajka wielkanocne. Po zakończeniu przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia z każdą z grup, a także przekazanie prezentów – zajączków pomalowanych przez naszą drużynę.

Serdecznie dziękujemy Galerii Rzeszów za organizację tego miłego spotkania, a także wszystkim naszym kibicom za udział!