Bez kategorii

Czterech siatkarzy pożegnało się z Asseco Resovią

Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i David Smith nie będą w przyszłym sezonie grać w naszych barwach. Dziękujemy za występy w Asseco Resovii!

Jakub Jarosz swoją siatkarską karierę zaczynał w Nysie, a do Rzeszowa przeniósł się z katarskiego El Jaish. Z Asseco Resovią związany był od 2017 roku. Mateusz Mika i David Smith grali w Asseco Resovii w sezonie 2018/19. Mateusz do Rzeszowa wrócił po kilku latach gry w barwach Trefla Gdańsk, David z kolei zamienił Zawiercie na stolicę Podkarpacia. Obydwaj z miejsca stali się podstawowymi zawodnikami naszej drużyny. Wychowanek AKS-u, mistrz Polski, Europy i Świata Łukasz Kozub do Asseco Resovii dołączył w grudniu, zastępując Rafaela Redwitza. Uksi bardzo dobrze wkomponował się w drużynę i szybko stał się szóstkowym zawodnikiem. Wszyscy zawodnicy swoje kariery kontynuować będą na parkietach PlusLigi.

Chciałbym bardzo podziękować Kubie, Mateuszowi, Łukaszowi i Davidowi za godne reprezentowanie barw Asseco Resovii. Kuba przez dwa lata był silnym punktem naszej drużyny, który nie zawodził w najważniejszych momentach. Mateusz i David niejednokrotnie odmieniali losy poszczególnych akcji, setów pokazując swoją świetną technikę i wykorzystując swoje siatkarskie umiejętności w barwach Asseco Resovii. Słowa uznania kieruję do Łukasza, który dołączył do nas w trudnym momencie i z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem naszego zespołu. Wszystkim zawodnikom bardzo dziękuję za to, że reprezentowaliście biało-czerwone barwy. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój waszej kariery – powiedział Prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Wszystkim graczom serdecznie dziękujemy za czas spędzony w Rzeszowie, ich oddanie i walkę w barwach naszego klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!