Bez kategorii

Zawodnicy Asseco Resovii w SP w Krasnem

Piątkowe przedpołudnie dwóch naszych zawodników spędziło z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Krasnem.

Zawodnicy Asseco Resovii, Łukasz Kozub i Mateusz Masłowski w piątkowe przedpołudnie odwiedzili Szkołę Podstawową w Krasnem. W trakcie spotkania zawodnicy odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów szkoły podstawowej. Uczniowie chcieli się dowiedzieć m.in. ile mieli lat, kiedy zaczęła się ich przygoda z siatkówką, jak wygląda typowy dzień siatkarza, czy mają tremę przed meczami, ile średnio zdobywają punktów w trakcie meczu, czy studiują, a także jak długo się przyjaźnią. Po części oficjalnej przyszedł czas na część rekreacyjną. Łukasz i Mateusz pokazali młodym adeptom siatkówki, jak wygląda rozgrzewka zawodowego siatkarza. Następnie reprezentanci szkoły w siatkówkę zostali podzieleni na dwie drużyny, które pod czujnym okiem naszych zawodników rywalizowały o zwycięstwo.

Na końcu zawodnicy zrobili sobie zdjęcia z uczniami szkoły i przedszkola, a także rozdali pamiątkowe autografy w ten sposób promując siatkówkę wśród najmłodszych rzeszowian.