Bez kategorii

Przełamać niekorzystną serię

W poniedziałkowy wieczór rozpocznie się rywalizacja o 7. miejsce w końcowej klasyfikacji PlusLigi w sezonie 2018/19. Pierwszy mecz pomiędzy Asseco Resovią i GKS-em Katowice rozegrany zostanie w hali Podpromie.

Zawodnicy Asseco Resovii rundę zasadniczą na miejscu siódmym, co dało im prawo gry o siódmą lokatę w końcowej klasyfikacji z zespołem GKS-u Katowce, który zmagania zakończył miejsce niżej. Lepsza lokata zapewniła rzeszowianom rozpoczęcie rywalizacji we własnej hali, dzięki czemu pierwszy mecz rozegrany zostanie w hali Podpromie.

Zespół Asseco Resovii dwukrotnie w tym sezonie mierzył się z drużyną prowadzoną przez Piotra Gruszkę i dwukrotnie musiał uznać wyższość rywali. Teraz w decydujących starciach stanie przed szansą przełamania niekorzystnej serii.

Warto przypomnieć, że w mijającym sezonie zespoły mierzyły się również w meczach sparingowych rozgrywanych w rzeszowskiej hali Podpromie. W spotkaniach kontrolnych padł remis, w dwóch pojedynkach lepsi byli rzeszowianie, a dwa z kolei padły łupem zawodników GKS-u.

Pierwszy pojedynek w rywalizacji o siódmą lokatę rozpocznie się o godz. 20:30 w hali Podpromie. Serdecznie zapraszamy na poniedziałkowy mecz. Bilety będą dostępne od godz. 17:30 w kasie biletowej klubu w hali Podpromie.