Bez kategorii

Ostatni mecz w rundzie zasadniczej przed Asseco Resovią

W meczu 26. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii w hali Podpromie podejmie drużynę Cerrad Czarnych Radom.

Wtorkowy pojedynek będzie ostatnim w fazie zasadniczej zespołu Asseco Resovii. Po piątkowej porażce z zespołem Cuprum Lubin rzeszowianie definitywnie stracili szansę na grę w najlepszej szóstce. Zwycięstwo we wtorkowym pojedynku zapewni podopiecznym Gheorghe Cretu walkę o siódmą lokatę.

Zespoły z Rzeszowa i Radomia mierzyły się ze sobą w na zakończenie pierwszej rundy. Pojedynek w radomskiej hali zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii, która przerwała serię zwycięstw gospodarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu zanotowali wygraną 3:1, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Damian Schulz.

Rzeszowski atakujący zdobył w tym pojedynku aż 28 punktów, swoje cegiełki do zwycięstwa dołożyli także Mateusz Mika, Rafał Buszek i David Smith, którzy punktowali aż ośmiokrotnie blokiem. Po drugiej stronie siatki najlepszym zawodnikiem był Wojciech Żaliński, który na swoim koncie zapisał 22 oczka.

Wtorkowy mecz będzie ostatnim pojedynkiem w fazie zasadniczej dla zespołu Asseco Resovii. Podopieczni Gheorghe Cretu swój pojedynek rozpoczną o godz. 20:30.

Bilety na to spotkanie będą dostępne od godz. 17:30 w kasie biletowej klubu w hali Podpromie. Zapraszamy!