Bez kategorii

Marka Leżajsk gra z Asseco Resovią!

Marka Leżajsk wspiera Asseco Resovię Rzeszów od 2007 roku. Obecnie trwa kampania #MuremZaAssecoResovią skierowana do kibiców Sovii.

W ramach kampanii #WszyscyMuremZaAssecoResovią do sprzedaży w sklepach na całym Podkarpaciu trafiła limitowana edycja puszek piwa Leżajsk z wizerunkami naszych zawodników. Marka Leżajsk stworzyła siedem wyjątkowych projektów puszek, na których znajdują się wszyscy zawodnicy Asseco Resovii. 5 groszy z zakupu każdej puszki zostanie przeznaczone na mural wspierający podkarpacki zespół.

Jesteśmy dumni, że nieprzerwanie od 12 lat wsparcie okazuje nam marka Leżajsk. W trakcie sobotniego spotkania pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem doszło do symbolicznej wymiany koszulek. Prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak i dyrektor Browaru Leżajsk, Leszek Kałuża przekazali sobie koszulki – z podpisami drużyny Asseco Resovii i pracowników Browaru Leżajsk.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować naszemu Sponsorowi, Browarowi Leżajsk za 12 lat wsparcia, jakie okazuje naszemu zespołowi. Doceniamy tę współpracę, która trwa nieprzerwanie od 2007 roku. Liczymy, że marka Leżajsk będzie z nami grała przez kolejne lata – skomentował Prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Przyjaźń na papierze pomiędzy Browarem Leżajsk i Asseco Resovią trwa od 12 lat, ale podejrzewam, że nasze wsparcie trwa jeszcze dłużej. Mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa jeszcze bardzo długo. Browar Leżajsk będzie zawsze z Asseco Resovią! – powiedział Dyrektor Browaru Leżajsk, Leszek Kałuża.