Bez kategorii

Konkurs z nagrodami od Handlopex S.A.

W trakcie niedzielnego meczu pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem odbył się konkurs, w którym do wygrania były nagrody od Firmy Handlopex S.A.

Firma Handlopex S.A. z naszą drużyną związana jest od 2008 roku, od kilku lat jest naszym Sponsorem Strategicznym. Sobotni mecz pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem odbył się pod patronatem konkursowym naszego sponsora.

Uczestnicy do zawodów umiejętności siatkarskim wyłonieni zostali w drodze konkursu organizowanego na naszych profilach w kanałach społecznościowych. Pani Magdalena i panowie Maciek, Mikołaj i Bartek zostali podzieleni na dwa dwuosobowe zespoły, które stanęły do rywalizacji. Konkurs odbył się pomiędzy drugim i trzecim setem, a zadaniem uczestników była gra na małe pola. Wygrała drużyna, która jako pierwsza zdobyła pięć punktów!

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie w środę pojawi się konkurs, w którym nagrody ufundowane zostały przez Firmę Handlopex S.A.