Bez kategorii

Konkurs z nagrodami od E.Leclerc Rzeszów

W trakcie wtorkowego meczu pomiędzy Asseco Resovią i Cerradem Czarnymi Radom odbył się konkurs, w którym do wygrania były nagrody od naszego sponsora, E.Leclerc Rzeszów.

E.Leclerc Rzeszów z naszą drużyną związana jest od 2017 roku, jako Sponsor Oficjalny. Wtorkowy mecz pomiędzy Asseco Resovią i Cerradem Czarnymi odbył się pod patronatem konkursowym naszego sponsora.

Uczestnicy do zawodów umiejętności siatkarskim wyłonieni zostali w drodze konkursu organizowanego na naszych profilach w kanałach społecznościowych. Pani Martyna i panowie Dawid, Piotr i Kamil zostali podzieleni na dwa dwuosobowe zespoły, które stanęły do rywalizacji. Konkurs odbył się pomiędzy pierwszym i drugim setem, a zadaniem uczestników była gra na małe pola. Wygrała drużyna, która jako pierwsza zdobyła trzy punkty!

W trakcie kolejnej przerwy odbył się konkurs wiedzy siatkarskiej, do której uczestniczy wyłonieni zostali również w drodze konkursu zorganizowanego na naszych profilach w mediach społecznościowych. Pani Paulina i pan Aleksander zmierzyli się z sześcioma pytaniami. Trzy poprawne odpowiedzi pani Pauliny dały jej zwycięstwo w konkursie i cenne nagrody. Pan Aleksander otrzymał nagrodę pocieszenia.

Konkurs był również okazją do wręczenia pani Paulinie koszulki z autografami naszej drużyny, którą wygrała w trakcie LIVE #2 z udziałem Mateusza Masłowskiego i Łukasza Kozuba. Pani Paulina swoją koszulkę przekazała na rzecz Miłosza Joniec, dla którego zbierane były pieniądze podczas wtorkowego pojedynku. Dziękujemy za ten niezwykły gest!

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!