Bez kategorii

Fundacja Herosi zaprasza do udziału w aukcjach charytatywnych

Fundacja Herosi jest organizacją pożytku publicznego, która aktywnie pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz z domów dziecka. Fundacja od lat współpracuje z reprezentacją Polski w siatkówce, a także klubami z PlusLigi.

Fundacja Herosi zaprasza do udziału w wyjątkowych aukcjach charytatywnych na rzecz podopiecznych Fundacja Herosi. Biorąc udział w licytacjach pomagasz w zakupie nierefundowanych leków dla małych pacjentów walczących z nowotworem kości z przerzutami na płuca i inne organy, znajdujących sie pod opieka Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka.

Zachęcamy do odwiedzenia poniższej strony, gdzie znajdują się aukcje – http://bit.ly/AUKCJE_HEROSI

W trakcie długotrwałego leczenia onkologicznego podopieczni Fundacji Herosi przechodzą wiele zabiegów operacyjnych oraz przyjmują liczne chemioterapie, by wrócić do zdrowia. W niektórych przypadkach jednak dotychczasowe sposoby leczenia farmakologicznego okazują się być nieskuteczne. Konieczne jest podjęcie dodatkowej, innowacyjnej terapii mogącej uratować życie. Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii nie są refundowane przez NFZ, więc koszty leczenia muszą pokryć rodzice. Są to bardzo wysokie kwoty, które wykraczają poza ich możliwości finansowe. Koszt miesięcznej, innowacyjnej kuracji dla jednego dziecka, w zależności od przyjmowanego leku, wynosi ok. 3000-16000 złotych.