Wyspa Asseco Resovii
Bez kategorii

We wtorek Wyspa Asseco Resovii będzie nieczynna

We wtorek, 8 stycznia Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów będzie nieczynna. Bilety na sparing będzie można odbierać od godz. 16:30.

Asseco Resovia informuje, że w związku z meczem kontrolnym pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Stade Poitevin VB Wyspa Asseco Resovii będzie nieczynna. Bilety będzie można odbierać od godz. 16:30 w kasie biletowej klubu w hali Podpromie. W sklepiku dostępne będą również koszulki i gadżety klubowe.

Zespół Asseco Resovii rozegra z francuską drużyną kilka sparingów. Mecz otwarty dla publiczności odbędzie się 8 stycznia (wtorek) o godz. 18:00. Pojedynek będzie również okazją, by podziękować naszemu kapitanowi za sześć lat gry w barwach Asseco Resovii Rzeszów.

Jochen Schops w rzeszowskiej drużynie grał od sezonu 2012/13. Z naszym zespołem dwukrotnie sięgał po mistrzostw Polski (2013,2015) i wicemistrzostwo (2014, 2016). Podczas wtorkowego meczu wspólnie podziękujmy Jochenowi za serce oddane Asseco Resovii!

Pojedynek pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Stade Poitevin VB będzie również okazją do zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed i w trakcie meczu w holu hali, a także na płycie boiska pojawią się wolontariusze z puszkami WOŚP. Wszystkich kibiców zachęcamy do wrzucenia do puszek drobnych datków.

Na wtorkowe spotkanie obowiązywać będą karnety. Pozostali kibice swoje bilety będą mogli odebrać przed meczem w kasie. Opłaty za bilet nie będzie pobierał klub, jednak by go odebrać trzeba będzie wrzucić datek do puszki WOŚP.

Bądźcie z nami! Zapraszamy!