Bez kategorii

Browar Manufaktura partnerem Asseco Resovii!

Miło nam poinformować, że Browar Manufaktura stał się oficjalnym miejscem spotkań drużyny Asseco Resovii Rzeszów.

Wszyscy naszy sympatycy, którzy zastanawiali się, gdzie mogą spotkać naszych zawodników i z nimi porozmawiać mają teraz wyjątkową szansę. Od dzisiaj miejscem spotkań naszej drużyny stał się Browar Manufaktura mieszczący się w centrum miasta.

Nie jest to jedyna dobra informacja. Wspólnie z Manufakturą wracamy do cyklu spotkań z naszymi zawodnikami. Siatkarskie Q&A w Manufakturze będzie szansą, by porozmawiać z naszymi siatkarzami, zadać im pytania, a także spędzić z nimi czas. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 stycznia) o godz. 19:00. W rolach głównych wystąpią – Prezes Krzysztof Ignaczak, a także nasi francuscy zawodnicy, Tibo Rossard i Nico Szerszeń.

W spotkaniu uczestniczyć będzie można osobiście, a także poprzez LIVE przeprowadzony na naszym profilu na Facebook`u.

Wszystkich naszych sympatyków zapraszamy do wzięcia udziału i zadawania pytań podczas poniedziałkowego spotkania!