Bez kategorii

Asseco Resovia Rzeszów zagra ze Stade Poitevin VB

We wtorek, 8 stycznia rozegrany zostanie mecz pokazowy pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Stade Poitevin VB, którego barw broni Jochen Schops.

Przerwę w rozgrywkach PlusLigi związaną z kwalifikacjami do Mistrzostw Europy rzeszowianie wykorzystają na serię meczów kontrolnych. Przeciwnikiem podopiecznych Gheorghe Cretu będzie francuski zespół Stade Poitevin VB. Barw drużyny od obecnego sezonu broni wieloletni kapitan Asseco Resovii, Jochen Schops.

Zespół Asseco Resovii rozegra z francuską drużyną kilka sparingów. Mecz otwarty dla publiczności odbędzie się 8 stycznia (wtorek) o godz. 18:00. Pojedynek będzie również okazją, by podziękować naszemu kapitanowi za sześć lat gry w barwach Asseco Resovii Rzeszów.

Jochen Schops w rzeszowskiej drużynie grał od sezonu 2012/13. Z naszym zespołem dwukrotnie sięgał po mistrzostw Polski (2013,2015) i wicemistrzostwo (2014, 2016). Podczas wtorkowego meczu wspólnie podziękujmy Jochenowi za serce oddane Asseco Resovii!

Pojedynek pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Stade Poitevin VB będzie również okazją do zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed i w trakcie meczu w holu hali, a także na płycie boiska pojawią się wolontariusze z puszkami WOŚP. Wszystkich kibiców zachęcamy do wrzucenia do puszek drobnych datków.

Na wtorkowe spotkanie obowiązywać będą karnety. Pozostali kibice swoje bilety będą mogli odebrać przed meczem w kasie. Opłaty za bilet nie będzie pobierał klub, jednak by go odebrać trzeba będzie wrzucić datek do puszki WOŚP.

Bądźcie z nami! Zapraszamy!