Bez kategorii

Książka Bartosza Górskiego w sprzedaży!

7 grudnia do sprzedaży trafiło kompendium wiedzy dla wszystkich sympatyków sportu, Menedżer Sportu – Zarządzanie Klubem w praktyce autorstwa Bartosza Górskiego.

Menedżer Sportu – Zarządzanie Klubem w praktyce to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zajrzeć w kulisy funkcjonowania profesjonalnych drużyn. Autorem książki jest wieloletni Prezes Zarządu Asseco Resovii, Bartosz Górski który podzielił się swoim doświadczeniem z czytelnikiem. Książka jest kompendium wiedzy, o zarządzaniu profesjonalnym klubem, pozyskiwaniu sponsorów, tworzeniu widowiska sportowego, a także schemacie negocjacji z menedżerami. Niewątpliwie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Asseco Resovii, siatkówki, a także osób zainteresowanych pracą w klubie sportowym.

Książka autorstwa Bartosza Górskiego dostępna jest już na naszej Wyspie w Galerii Rzeszów, a od poniedziałku będzie także do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Dla pierwszych 50 osób, które przyjdą na Wyspę i kupią tą wyjątkową książkę, czeka niespodzianka – autograf Bartosza Górskiego, autora książki. Wszyscy karnetowicze po jego okazaniu otrzymają 10% zniżki. Książka będzie nie lada gratką dla kibiców naszej drużyny i świetnym prezentem pod choinkę!

Polecamy!