Bez kategorii

Zapraszamy na piątkowy trening naszej drużyny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców na piątkowy trening naszej drużyny. Liczymy na wasze wsparcie w tym trudnym dla nas okresie.

Wszystkich naszych sympatyków zapraszamy na piątkowy trening, który rozpocznie się o godz. 18:00 w hali Podpromie. Będzie to szansa, by pokazać naszym zawodnikom wsparcie i wiarę, że razem przełamiemy niekorzystną serię.

Razem Jesteśmy Siłą i teraz, jak nigdy wcześniej potrzebujemy waszego wsparcia. Liczymy, że po raz kolejny Wszyscy Będziemy Resovią, a wasz głośny doping pokaże naszym zawodnikom wiarę w zwycięstwa w kolejnych meczach.

Po treningu będzie okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z siatkarzami Asseco Resovii, czy zdobycia od nich autografów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców! Bądźcie z nami!