Bez kategorii

Promocja Black Friday na bilety na mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata

Organizatorzy Klubowych Mistrzostw Świata przygotowali dla wszystkich kibiców kolejną niespodziankę. Tylko w piątek będzie można nabyć wejściówki na turniej w promocyjnej cenie. 

Promocja Black Friday, dotycząca sprzedaży biletów na mecze FIVB Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn obowiązuje w piątek (23.11) do czasu wyprzedaży puli promocyjnej. W ramach akcji kibice siatkówki mogą zakupić bilety na wszystkie mecze mistrzostw (w Rzeszowie, Płocku i Częstochowie) z rabatem sięgającym 50% w stosunku do nominalnej ceny biletów. W ramach promocji Black Friday można nabywać bilety na pojedyncze mecze oraz karnety na wszystkie mecze w danym mieście Klubowych Mistrzostw Świata.

Promocja Black Friday nie łączy się z innymi promocjami mistrzostw, czyli nie łączy się z biletami dla seniorów i biletami rodzinnymi.

Przypominamy, że bilety można nabywać na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów (w dniu dzisiejszym zapraszamy do hali Podpromie od godz. 12:00, Wyspa Asseco Resovii będzie nieczynna) i na platformie eBilet.