Bez kategorii

Pomóżmy Michałowi!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc i wsparcie zbiórki na kosztowną operację biodra u naszego syna Michała.

Michał jest dzielnym dziesięciolatek, który od urodzenia zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Postać spastyczna choroby powoduje ogromne problemy z napięciem mięśniowym. Pomimo codziennej pracy i żmudnej rehabilitacji Michał ma wciąż problem z utrzymaniem równowagi i koordynacji; na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, ma już za sobą 3 poważne operacje. Choroba niestety nie daje za wygraną i obecnie stoimy przed koniecznością operacji biodra w Niemczech, na którą potrzebujemy do grudnia b.r. uzbierać kwotę 138 000 zł.

Jako rodzice robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pozyskać jak największe środki. We współpracy z Radiem Rzeszów przeprowadziliśmy zbiórkę w trakcie Pożegnania Lata z Radiem Biwak w Sanoku. Ponadto w dniu 23 września b.r. zorganizowaliśmy Wielki Charytatywny Turniej drużyn dziecięcych w piłce nożnej, podczas którego zbieraliśmy środki na operację. Na ten moment zdołaliśmy uzbierać łącznie 51 000 zł. Cieszymy się, bo to dla nas bardzo dużo, a jednocześnie martwi to, że termin operacji został wyznaczony na 11 grudnia b.r. a do uzbierania pozostaje wciąż wysoka kwota. Dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki o wyjątkowym charakterze i w szczytnym celu.

Michałowi można pomóc wpłacając darowiznę na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, nr konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, koniecznie podając w tytule przelewu: „10346 Niemczyk Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Mamy ogromną nadzieję na powodzenie całej akcji. Mamy w sobie sportowego ducha walki, dlatego wierzymy, że razem możemy więcej!! Każda złotówka przybliża nas do upragnionego celu i za wszelką pomoc będziemy wdzięczni.

Więcej informacji o Michale w dołączonej ulotce.