Bez kategorii

Zapraszamy na wewnętrzny sparing naszej drużyny!

Do rozpoczęcia nowego sezonu PlusLigi pozostały już tylko dwa dni. Przed wyjadem do Zawiercia zapraszamy wszystkich naszych kibiców do hali Podpromie na wewnętrzny sparing naszej drużyny.

 

Środowy trening będzie ostatnią okazją do spotkania się z naszymi zawodnikami przed wyjazdem na inauguracyjny mecz z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do hali Podpromie, na godz. 16:00. Podczas treningu rozegrany zostanie wewnętrzny sparing naszej drużyny.

Podczas treningu liczymy na głośny doping, który pokaże naszym zawodnikom wasze wsparcie przed nowym sezonem. Po treningu będzie okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z siatkarzami Asseco Resovii, czy zdobycia od nich autografów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców! Bądźcie z nami!