Bez kategorii

SecurePro partnerem technicznym Asseco Resovii

Z przyjemnością informujemy, że w sezonie 2018/19 firma SecurePro Sp. z o.o. wspierać będzie klub Asseco Resovia w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Z firmą SecurePro współpracujemy już od 2011 roku. Od maja 2018 roku SecurePro dostosowuje Asseco Resovię do zgodności z wymaganiami RODO (nowego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w zakresie ochrony danych osobowych, które weszło w życie w maju). Od września pracownicy SecurePro pełnią dla Asseco Resovii funkcję Inspektora Ochrony Danych i czuwają na bieżąco nad bezpieczeństwem przetwarzania informacji i danych w naszym klubie.

– Jako wieloletni sympatyk i oddany kibic Asseco Resovii, z nieukrywaną satysfakcją odliczam dni, aby wraz z nowym sezonem znów móc stać się częścią tych niesamowitych widowisk i napawać swoje zmysły tą jakże energetyzującą atmosferą panującą w hali Podpromie. Firma SecurePro miała już okazję należeć do zaszczytnego grona partnerów w sezonach 2011-2013, kiedy to Asseco Resovia sięgnęła dwukrotnie po złoty medal Plus Ligi. Bardzo mocno trzymamy kciuki za to, aby nasz powrót w tym sezonie w jakiś magiczny i niewyjaśniony sposób odwrócił złą passę i pomógł Resovii w blasku i chwale powrócić tam, gdzie jest jej zasłużone miejsce – na sam szczyt! – powiedział Jarosław Krupa, Prezes Zarządu SecurePro Sp. z o.o.

SecurePro Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się na rynku ogólnopolskim firmą, specjalizującą się w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych (systemy bezpieczeństwa informacji, ochrona danych osobowych, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie ciągłością działania, audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego i inne). Z sukcesem realizuje misję polegającą na podnoszeniu świadomości konieczności ochrony informacji wśród firm i instytucji z całej Polski, działających w wielu sektorach rynku poprzez świadczenie usług w zakresie bezpiecznego przetwarzania danych w systemach teleinformatycznych oraz tradycyjnych obiegach informacji, a także praktycznego stosowania ustaw i regulacji obowiązujących na rynku. Nadrzędnym celem jest pomoc w ochronie posiadanych zasobów informacyjnych przed występującymi zagrożeniami poprzez wdrażanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań organizacyjnych, prawnych i technicznych.

SecurePro, to zespół wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. O sile marki SecurePro świadczą także długotrwałe relacje utrzymywane z Klientami z całej Polski oraz zadowolenie z usług poparte licznymi referencjami.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera: https://securepro.pl