Bez kategorii

Nicolas Szerszeń przed meczem z GKS-em Katowice

Asseco Resovia Rzeszów poniedziałek podejmie ekipę GKS-u Katowice. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00, a bilety dostępne będą od godz. 15:00.

Rzeszowianie przed rozpoczęciem sezonu trzykrotnie mierzyli się z podopiecznymi trenera Piotra Gruszki. Bardzo dobrze wiedzą co będzie ich najmocniejszą bronią. – Jest to bardzo dobrze zgrana ekipa, która jest dobrze poukładana i kończy trudne akcje na wysokich piłkach – ocenił Nicolas Szerszeń. Dwukrotnie lepsi okazywali się katowiczanie, w tym podczas turnieju w Krośnie. – Podczas meczu w Krośnie zespół zaskoczył nas przede wszystkim dobrą grą w obronie, dzięki czemu pewnie wykorzystywali akcje z ciężkich sytuacyjnych piłek – dodał przyjmujący.

Zawodnicy Asseco Resovii po meczu z Onico Warszawa dostali jeden dzień wolnego, i do treningów powrócili w piątek. Przerwa i mniejsza ilość treningów doda im więcej świeżości przed poniedziałkowym pojedynkiem? – W tej chwili prawie wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry. Myślę, że trener dał nam więcej wolnego i mieliśmy mniej treningów żebyśmy byli w jak najlepszej formie podczas meczu z GKS-em – powiedział Szerszeń. Nad jakim elementem najwięcej pracowali rzeszowianie w trakcie tych kilku dni? – Skupiliśmy się na dokładności przyjęcia i wystaw przez rozgrywających. Wiemy, że w pierwszych meczach nasze dogrania z głębi pola nie były idealne. Oprócz tego dużo czasu spędziliśmy ćwicząc zagrywkę i jak zawsze zagrania meczowe – zakończył zawodnik.