Bez kategorii

Zapraszamy na spotkanie z naszą drużyną w Galerii Rzeszów!

We sobotę, 8 września o godz. 12:00, zapraszamy wszystkich kibiców na Wyspę Asseco Resovia na spotkanie z trenerami i siatkarzami naszej drużyny.

Na spotkaniu będziecie mieli okazję do rozmowy z naszymi zawodnikami. W spotkaniu udział wezmą powracający do naszej drużyny Rafał Buszek, Mateusz Mika i Rafa Redwitz, a także nasz nowy gracz – Nico Szerszeń. Nie zabraknie dobrze Wam znanych: Bartka Lemańskiego, Marcina Możdżonka, Mateusza Masłowskiego, Łukasza Perłowskiego, Dawida Dryji i Kuby Jarosza.

Spotkanie będzie świetną okazja do odebrania z rąk Resoviaków karnetów na nowy sezon. Przypominamy, że do 9 września trwa specjalna promocja, więcej informacji tutaj. Będzie to też szansa na rozmowę z zawodnikami, zrobienia zdjęć oraz zebrania autografów.

Uczniów, którzy rozpoczęli już nowy rok szkolny zapraszamy i zachęcamy do zakupu przyborów szkolnych, takich jak piórniki, zeszyty i inne.

W ofercie Wyspy są również: klasyczne kibicowskie pasiaki, koszulki dziecięce i młodzieżowe, piłki, zegary oraz nowe szaliki na sezon 2018/2019.