Bez kategorii

Greinplast zostaje z nami na dłużej!

Od 2008 roku drużyna Asseco Resovii wspierana jest przez firmę Greinplast. Miło nam poinformować, że w przyszłym sezonie firma Greinplast w dalszym ciągu grać będzie z naszym zespołem.

Firma Greinplast współpracę z naszą drużyną rozpoczęła w 2008 roku i jest jednym z najdłużej wspierających nas partnetów. W trakcie tych dziesięciu lat zostało zrealizowanych kilka wspólnych akcji promocyjnych. Asseco Resovia razem z firmą Greinplast stworzyła akcje billboardowe, sesje zdjęciowe zawodników z produktami firmy, okolicznościowe grafiki, a także pikniki rodzinne z udziałem zawodników drużyny.

– Dziękujemy za wsparcie jakim od 2008 roku obdarza nas firma Greinplast. Razem świętujemy sukcesy sportowe i wspieramy się w trudnych chwilach. Dzięki takim sponsorom, jak Greinplast czujemy się silniejsi, jako siatkarska rodzina. Wspólnie walczymy o najwyższe laury zarówno w kwestii biznesowej, jak i sportowej. Życzymy firmie dalszych sukcesów biznesowych, a ze swojej strony gwarantujemy emocje i zaangażowanie w pracy i na boisku – skomentował Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii. 

Przed nami kolejny sezon w którym firma Greinplast będzie wspierać klub Asseco Resovia Rzeszów. Nasza współpraca z klubem trwa już 13 lat. Towarzyszyliśmy drużynie gdy zdobywała mistrzowskie tytuły, jak również w tych trudniejszych chwilach dla zespołu. Cieszymy się, że nasze wsparcie jest jednym z elementów składających się na sukcesy drużyny na przestrzeni ostatnich lat. Nasi pracownicy są wiernymi kibicami zespołu. Wierzymy, że sezon 2018/2019 będzie okresem przełomowym i Resovia powróci tam gdzie jej miejsce – na najwyższe stopnie podium w Polsce i Europie – powiedział Robert Stefanowski, Prezes firmy Greinplast.

Greinplast Sp z o.o. to producent uznanych i docenianych produktów chemii budowlanej na polskim rynku. W asortymencie firmy znaudje się ponad 140 produktów w tym: systemy ociepleń, tynki, farby, kleje itp. Spółka funkcjonuje jako firma rodzinna i działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał, a ciągły rozwój, dynamiczny rozwój jest jednym z wielu atutów firmy Greniplast.