Bez kategorii

E.Leclerc Rzeszów zostaje z nami!

E.Leclerc Rzeszów, który w ubiegłym sezonie dołączył do grona naszych Sponsorów Oficjalnych nadal wspierał będzie Asseco Resovię Rzeszów.

W trakcie minionego sezonu wspólnie z E.Leclerc Rzeszów podjętych zostało kilka wspólnych inicjatyw. Wraz z naszym Sponsorem mieliśmy okazję uczestniczyć w Szlachetnej Paczce. Współpraca klubu razem z E.Leclerc Rzeszów umożliwiła nie tylko zapewnienie rodzinie z Leżajska najpotrzebniejszych produktów, ale została również uzupełniona o rzeczy spersonalizowane dla każdego członka rodziny. Wspólnie z E.Leclerc Rzeszów zorganizowane zostały również „Słodkie Walentynki” podczas, których nasi kibice obdarowani zostali drobnymi upominkami, a także Dzień Kobiet z pięknymi tulipanami.

– Przed nami drugi rok współpracy z E.Leclerc Rzeszów. Cieszymy się, że jeden z najbardziej związanych z naszym miastem i regionem hipermarket podpisał z nami długą, jak na rynkowe warunki, trzyletnią umowę. To wyraz zaufania, dużej świadomości oraz konsekwencji w komunikacji marketingowej.  Szczególnie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w akcjach charytatywnych. Wierzymy, że kolejny sezon upłynie pod znakiem równie dobrej współpracy – powiedział Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii.

To już drugi sezon naszej współpracy z klubem Asseco Resovia Rzeszów. Po zmianach kadrowych składu liczymy, że w tym nowym sezonie zamierzone wyniki będą osiągnięte. Kibicujemy mocno i życzymy samych sukcesów –  skomentował Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.

Rzeszowski hipermarket cieszy się dobrą renomą w regionie i ma długą historię. Sklep przy Al. Tadeusza Rejtana 69 został otwarty 23 maja 2001 roku jako dziewiąty hipermarket tej grupy w Polsce, będąc jednocześnie pierwszym sklepem wielkopowierzchniowym, który powstał na terenie Podkarpacia. W ramach umowy, emblematy E.Leclerc Rzeszów w nowym sezonie pojawią się na koszulkach męskiej drużyny Asseco Resovii.