Bez kategorii

Zapraszamy na sparing z GKS-em Katowice!

Asseco Resovia Rzeszów zaprasza na czwartkowy sparing naszej drużyny. Podopieczni Andrzeja Kowala zmierzą się z GKS-em Katowice. 

Czwartkowy mecz rozegrany zostanie podczas treningu Asseco Resovii, który rozpocznie się o godz. 17:00 na płycie głównej w hali Podpromie. Nasi zawodnicy zagrają z drużyną prowadzoną przez trenera Piotra Gruszkę. GKS Katowice do nowego sezonu przygotowuje się w ośrodku w Kielnarowej i czwartkowy mecz będzie możliwością do sprawdzenia, na jakim etapie przygotowań są obydwie ekipy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do kibicowania naszej drużynie. Czwartkowy sparing będzie pierwszą okazją do spotkania się z naszymi zawodnikami. Po meczu będzie okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z siatkarzami Asseco Resovii, czy zdobycia od nich autografów. Wstęp na mecz jest darmowy.


Serdecznie wszystkich zapraszamy! Bądźcie z nami!